Címlap Hírek A Magyar Kutyasport Szövetség híre - Danler szán eladó

A Magyar Kutyasport Szövetség híre - Danler szán eladó

Eladó a Magyar Kutyasport Szövetség néhány éves Danler European Open típusú szánja

A szán alig használt, rendkívül jó állapotban van.

A szán eladási ára: 215.000 Ft. (Ez egy középár, 600-800 euro áron futnak hasonló, illetve ennél jóval használtabb szánok is.)
(Új szán ára: 1450 euro)
Jelen meghirdetés a Magyar Kutyasport Szövetség tagszervezeteinek tagjai számára szól kizárólag.

A szán eladást szeretnénk minél hamarabb lebonyolítani, hogy lehessen akár már a galyatetői versenyen használni.

A szánt nálam lehet megnézni élőben ezen a héten péntekig (Budapest, XXII. kerület, Baross u. 11.). Aki jön, legyen kedves előtte telefonon felhívni.
06-20-331-6246

Ezenkívül meg lehet tekinteni január 20-án pénteken délután és este Galyatetőn (ehhez majd kérem szintén telefonon felhívni, hogy hol vagyunk), illetve január 21-én szombaton reggel 8.30 és 9.30 között Galyatetőn a stake outban, a nevezési és info sátornál.

Ha valaki szeretné, fotót, videófelvételt küldök a szánról e-mailen, de persze élőben is meg kellene nézni.

Kérjük, hogy akit érdekel a szán, jelezze.

Amennyiben többen szeretnék megvásárolni a meghirdetett áron, kisorsoljuk köztük a megvásárlás lehetőségét szombaton reggel 9.30-kor

A 9.30 változhat, amennyiben az összes személlyel, aki a szánra vonatkozó vásárlási szándékát január 21. szombat reggel 8 óráig bejelentette,
a galyatetői helyszínen egyéb szombat délelőtti időpont kerül közös megegyezéssel meghatározásra.

Természetesen adás-vételi szerződés megkötésével történik a szán eladása-megvásárlása.

A szánt a 215.000 Ft kifizetése esetén adjuk át. Amennyiben a sorsolás nyertese nem tudja kifizetni a helyszínen a szánt, a következőé a lehetőség, vagy ha több jelentkező van, akkor újabb sorsolás következik.

Amennyiben a szán eladása nem jár sikerrel ezen a héten, a továbbiakról értesítést küldünk.

Vis major esetén fenntartjuk a változtatás jogát.

Köszönettel:
Dér Andrea