Címlap Hírek XVII. nemzetközi szánhúzókutyás találkozó, Dunaharaszti

XVII. nemzetközi szánhúzókutyás találkozó, Dunaharaszti

2012. szeptember 21-23.: XVII. nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és fogathajtóverseny Dunaharasztiban, az Univerzum-tó kempingben.

Rendező: egyesületünk, az ÉSZKSK. Főszervező: Dér Andrea és Nagy László. Info és nevezés: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , 06-20-331-6246
Faház bérlés közvetlenül a campingnél 06-24-491-000 telefonszámon.
Sátrazni is lehet, 1000 Ft/fő/éj áron. 2 éjszaka esetén 1500 Ft/fő/2 éj áron. A sátrazást is előzetesen egyeztetni kell a kempinggel!
Lakóautóval, lakókosival is lehet érkezni, de ezt is egyeztetni szükséges a kempinggel előzetesen telefonon!

A PROGRAMOKBÓL:
szombat:
kutyafogathajtó, kutyás futó és kerékpáros verseny 1. futama, tenyészszemle, kutyás triatlon, gumiabroncshúzó sprint verseny, virslievő verseny, ebtivity.
Emellett jótékonysági vásár lesz a rászoruló szánhúzókutyák javára. A tárgyfelajánlásokat a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen kérjük jelezni.

vasárnap:
kutyafogathajtó, kutyás futó és kerékpáros verseny 2. futama, kutyás ügyességi versenyek kutyának és gazdának.

Belépés ingyenes.