Címlap Hírek Nagy nemzetközi verseny január 12-13-án Szlovákiában

Nagy nemzetközi verseny január 12-13-án Szlovákiában

Eredménylista
video foto1 foto2 foto3 foto4

A VERSENYEN AZ ALÁBBI MAGYAR VERSENYZŐK INDULNAK:
Köffer Lajos (C1), Lipcsei Péter (C2), Rosner Gábor (D2), Tóth Attila (B).

2013. január 12-13-i hétvégén Lubovnianske Spa 2013. néven nemzetközi szános sprint és középtávú versenyre kerül sor Szlovákiában, Lubovnianske Kupele-ben, Budapesttől 350 km-re.
A verseny ESDRA-kupa, lengyel kupa és a Visegrád-kupasorozat része is.
D, D1, D2, C, C1, C2 kategóriáknak a táv: 8 km
SKJM, SKJW, SKJM1, SKJW1, B, B1, B2, A, A1, A2 kategóriáknak a táv 12 km.
Középtáv: 24 km. Középtávú kategóriák: SKJ MD, C, B, O
A versenypálya átlag 8-12 méter szélességű.
Nevezési díj: 20 euro/fő, mely magában foglalja a versenyző és handlere szombati ebédjét és vacsoráját, illetve a vasárnapi ebédjét, + ingyenes belépést az uszodába, szaunába, jacuzzi-ba.
Szállás: a stake out mellett 50 méterre a Sorea Ľubovňa http://www.sorea.sk/ 2 csillagos, 1000 fős szállodában, vagy a stake out mellett 20 méterre a Pension Dinda panzióban http://www.penzion-dinda.sk/ . Díja: 11 euro/fő/éj. Szombaton este bál lesz a Hotel Sorea-ban.
Nevezési határidő: január 10. csütörtök 22 óra!!!!
KIÍRÁS
ONLINE NEVEZÉS

A Magyar Kutyasport Szövetség szeretné elősegíteni, hogy minél több magyar versenyző vegyen részt ezen a fontos nemzetközi versenyen.
Minden magyar induló helyett, aki tagja a szövetség egyik tagszervezetének, a szövetség kifizeti a 20 euros nevezési díjat, emellett azok számára akik teljesítik mind a két napi futamot, a szövetség 10.000 Ft költség hozzájárulást ad a versenyt követően, útiköltség hozzájárulásként, utófinanszírozással.

Kérjük, hogy aki benevez a versenyre, jelezze a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen is a támogatás miatt.

Aki benevez, de végül nem vesz részt a versenyen, annak a 20 euros nevezési díjat ki kell fizetnie!

(FIGYELEM! Felhívjuk a figyelmet, hogy hazánkban januárban nem igazán várható hó, így a mátrai verseny bizonytalan.)

PROGRAM:
január 11. pénteken este 17-21 óra között bemutató a Hotel Sorea-ban