Címlap Hírek Szános sprint verseny, Visegrád kupa és magyar országos bajnokság Szlovákiában (2013.02.02.-03.)

Nevezési lista
Szombaton reggel, ebéd, vasárnap reggel, ebéd ingyenes musher-nak és handlerének.
Szombat este musher party lesz!

2013. február 2-3-án Szlovákiában, Budapesttől 180 km-re sprint szános versenyre kerül sor a Magyar Kutyasport Szövetség közreműködésével és támogatásával.
Helyszín: Detvianska Huta, Banksa Bystrica közelében.
Táv: 8 km

Kategóriák: D, D1, D2,  C, C1, C2  SKJM, SKJW, SKJM1, SKJW1,  B, B1, B2,  A, A1  (Érvényes kategória minimum 3 induló esetén)
Rajt: szombaton és vasárnap is 11 órakor.
Versenykiírás
Nevezési határidő: 2013. január 31.
Nevezési módok: online
vagy email-ben: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. vagy Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Nevezési lista
Nevezési díj: 15 euro (mely tartalmazza a versenyző és handlere szombati ebédjét, a musher partyt és vasárnapi ebédjét).
Szállás lehetőségek: a verseny helyszínén levő iskola 4 ágyas szobáiban 8 euro/fő/éj áron, vagy a versenytől néhány kilométerre Látkyban vagy Hrinova-ban:
www.hotelroyal.sk, www.kosutka.sk, www.restauraciakocur.sk, www.penzion-anka.sk

A verseny egyben a Magyar Kutyasport Szövetség 2013. évi szános országos bajnoksága.
A szövetség minden magyar indulót (tagszervezeteinek tagjai esetén) támogat a nevezési díj kifizetésével, illetve 10.000 Ft útköltség hozzájárulással, amennyiben a versenyző mindkét napi futamot teljesíti.

A magyar országos bajnokság eredményhirdetése a verseny díjazásától függetlenül az alábbiak szerint történik:
2, 4, 6, 8 kutyás fogatok, illetve női-, férfi síjöringben kerül országos bajnok cím kihirdetésre, amennyiben van minimum 3 indulója a kutyák száma alapján összevont kategóriának.