Címlap Hírek Meghívó a Kalibáskő 2013. kupára (2013.febr. 16-17.)

Meghívó a Kalibáskő 2013. kupára (2013.febr. 16-17.)

Rendező: Yukon SE, Csíkszereda
Kupa neve: KALIBÁSKŐ  KUPA 2013 Kutyafogathajtó SPRINTVERSENY
A verseny időpontja: 2013 február 16-17
Helyszín: KALIBÁSKŐ
Nyílt sprintverseny.

Rendező egyesület:     Yukon Sportegyesület
Főrendező:    Bencze Tibor
Kategóriák és távok (legalább 3 versenyző szükséges egy kategória megnyitásához!)
A1    8 kutyás fogat    16 km
B1    6 kutyás fogat    16 km
C1    4 kutyás fogat (husky)     8 km
C2    4 kutyás fogat (malamut, szamojéd)  8 km
D1     2 kutyás fogat (husky)    5 km
D2    2 kutyás fogat (malamut, szamojéd)    5 km

Rajtidőpontok:
SZOMBAT 11 óra
VASÁRNAP 11 óra

Eligazítás: február 16-án  10 órakor

Nevezési díj:  A verseny nevezési díja 50 RON. A nevezési díj a helyszínen, a rajt előtt fizetendő készpénzben.
Helyezések: 2 nap idő eredményének összessége.

Díjak: első helyezett kupa, oklevél, szponzorok felajánlásai, 2-3 helyezett oklevél szponzorok felajánlásai

Eredményhirdetés: 2013. 02. 17-én 14.30 órakor

Szállás:  Kalibáskő Menedékház, 30 RON/fő/éj, - többágyas szobák, helyek száma korlátozott, foglalás nevezési sorrendben e-mailen! Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .
Napsugár Panzió Szentegyháza Strand 0745 915269, Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , www.napsugar-panzio.ro

AZOK A VERSENYZŐINK, AKIK EGYESÜLETÜNKÖN, AZ ÉSZKSK-N KERESZTÜL, AZ Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. EMAIL CÍMEN KERESZTÜL ADJÁK LE NEVEZÉSÜKET, INGYEN KAPNAK SZÁLLÁST.

Dokumentumok: A verseny területére és környékére csak olyan kutya hozható be, amely állategészségügyi szempontból megfelel, a szükséges oltásokat megkapta, és ezt a kísérője a kutya oltási könyvével hitelesen igazolni tudja. A rendezőség az oltási könyveket a helyszínen bármikor ellenőrizheti.

A versenyen, annak környékén, és a szállásokon a WSA (World Sleddog Asociation) és a Yukon S.E versenyszabályzata, valamint minden egyéb rendelkezése és szabályzata minden jelenlévő számára betartandó, de a rendező egyesület a változtatás jogát fenntartja.

A versenyzők a nevezéssel elfogadják, hogy a versenyen saját felelősségükre vesznek részt!

A KUTYÁKAT A VERSENY HELYSZÍNÉN ÉS A SZÁLLÁSON IS MEGKÖTVE, VAGY ZÁRT HELYEN KELL TARTANI.