Címlap Hírek Nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és kutyafogathajtó verseny, Dunaharaszti

Nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és kutyafogathajtó verseny, Dunaharaszti

Ez évben szeptember 20-22. között kerül megrendezésre a nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és kutyafogathajtó verseny a Dunaharaszti Univerzum-tó kempingben, immár a 18. alkalommal!
A versenyen a race marshall Horváth János lesz.

Szállás lehetőség: 6-8 személyes finn faházakban. 3 szoba, konyha, fürdőszoba. 2 éjszaka esetén: 17.000.-Ft/ház/éj. 1 éjszaka esetén: 18.000.-Ft/ház/éj. Figyelem, a rendkívül nagy érdeklődés miatt a házakra már csak várólisátra lehet jelentkezni. Universum Üdülőközpont www.udulokozpont.hu2330 Dunaharaszti, Alsónémedi út. Tel . :+ 36 24 491 000 Fax. : + 36 24 490 807
Felhívjuk a figyelmet, hogy van lehetőség sátrazásra,
Sátrazás: 1000 Ft/fő/éj.
Lakókocsizás: 2000 Ft/fő/éj.
Előzetesen helyet nem kell foglalni. Lakókocsizás, illetve sátrazás ár úgy értendő, hogy hozni kell őket, a helyszínen nincsenek telepítettek!

Kutyafogathajtó versenyen kategóriák: A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior. Táv: 2 km.
Kutyafogathajtó verseny nevezési díj:

Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 2500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 2000 Ft
Egyéb indulók számára: 3000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén is csak egy nevezési díjat kell fizetni. Nevezési határidő: szeptember 17.!

Figyelem! Mindkét nap van futam! Rajt szombaton és vasárnap is 9 órakor.