Címlap Hírek Nemzetközi kutyafogathajtó kupa, Reingers, Ausztria

Nemzetközi kutyafogathajtó kupa, Reingers, Ausztria

Magyar indulók:
Csizmadia Blanka, Horváth János, Köffer Lajos, Lipcsei Péter, Rosner Gábor, Sipiczki György.

2014. október 24-25-én kerül sor testvéregyesületünk, a BSSC-Austria szervezésében a nemzetközi kutyafogathajtó kupára, Reingersben, Budapesttől 440 km-re. Egyesületünk egy nagyobb csapattal vesz részt rajta, és egyben a novemberi FISTC EB-t is promotálja.

Kiírás
Jelentkezési lap
Chip lista
Musher info
A nevezési díj kedvezményesen 30 euro (több kategória esetén +15 euro) tagjaink számára. Ez a díj a versenyző és handlere számára szombat estére vacsorát is tartalmaz.
Nevezési határidő: október 15.
Aki szeretné, hogy az egyesületünk adja le a nevezését, kérjük küldje meg október 14-ig a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címre.