Címlap Hírek Kutyaszánhajtó országos bajnokság

Kutyaszánhajtó országos bajnokság

2015. február 7-8-án rendezi meg a Magyar Kutyasport Szövetség a kutyaszánhajtó országos bajnokságot Detvianska Huta településen, Szlovákiában, Budapesttől 150 km-re a nemzetközi Detvianska Huta kupa kísérő rendezvényeként.
A nevezéseket az alábbi linken lehet leadni a Detvianska Huta kupára:

Az országos bajnokságra külön nevezést nem kell leadni. Automatikusan bekerül az a magyar versenyző, aki tagja a MKSSZ egyik tagszervezetének, így pl az ÉSZKSK-nak.
Minden ilyen versenyző nevezési díját a Magyar Kutyasport Szövetség fizeti a Detvianska Huta kupa versenyre.
Az országos bajnokság versenyen országos bajnok cím akkor adható ki, ha egy-egy kategóriában (2 kutyás, 4 kutyás, 6 kutyás, 8 kutyás fogat kutyák fajtájától függetlenül) van min. 3 magyar induló.