Címlap Hírek Következő rendezvényünk:20. jubileumi nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és kutyafogathajtó verseny

IDŐPONT: 2015. SZEPTEMBER 18-20.
HELYSZÍN: DUNAHARASZTI, UNIVERZUM-TÓ KEMPING
Esemény facebook oldala: https://www.facebook.com/events/1589877641256322/
A főbb programokból: - Pénteken 13 órától speciál CAC kutya show és tenyészszemle szibériai husky és alaszkai malamut fajtájú kutyáknak.
- kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros, scooter verseny (rajt szombaton és vasárnap 9 órakor)
- kutyás triatlon (kutyás úszás, futás, kerékpározás a tó körül. Rajt szombaton 14 órakor)
- virslievő verseny kutyáknak (szombaton 16 órakor)
- Közös tábortűz, szalonna sütés (szombaton este)
- Kutyás ügyességi játékok (vasárnap 11 órától)
- Minden nap jótékonysági vásár a rászoruló szánhúzókutyák javára! Tárgyak felajánlását várjuk!
- tombolasorsolás a hétvége programjain résztvevők számára vasárnap délután

Szállás: A faházak beteltek. A helyszínen lehetőség van sátrazni, vagy lakókocsizni, de nincs telepített, hozni kell.

Információk: www.sleddogsportclub.hu, e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Telefon: 06-20-331-6246

A rendezvényre a belépés ingyenes!
Kutyákat kérjük kullancs elleni védelemmel ellátni, illetve érvényes veszettség elleni oltással kell rendelkezniük.

Kutyafogathajtó verseny nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 3500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 3000 Ft
Egyéb indulók számára: 4000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén plusz kategóriánként 500 Ft a nevezési díj.
Nevezési határidő: szeptember 10.! HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!
Figyelem! Mindkét nap van futam! Rajt szombaton és vasárnap is 9 órakor.

Kutyafogathajtó versenyen kategóriák: open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior. Táv: 2 km.