Címlap Hírek 21. nemzetközi szánhúzókutyás hétvége, Dunaharaszti, szeptember 23-25. tervezett programja

Helyszín: Dunaharaszti, Univerzum-tó kemping
Szept. 22., csütörtök

- rendezvényhelyszín építési munkálatai, este közös vacsora a O. napon érkezőknek
Szept. 23., péntek
- napközben állatorvosi előadások a szánhúzókutyák etetésével, sérüléseivel, sérüléseik kezelésével, ortopédiai problémákkal, és a kullancsbetegségekkel kapcsolatban.
- 13 órától: CAC klubkiállítás és tenyészszemle alaszkai malamut, szibériai husky, akita-inu, grönlandi kutya fajtáknak. Bírál: Erdős László FCI bíró.
- este közös tábortűz és szalonna sütés
Szept. 24., szombat
- 9 és 14 óra között kutyafogathajtó, bikejöring (kutyás kerékpározás), dogscooter (kutyás rollerezés) és canicross (kutyás futás) verseny I. futama. Táv: 2 km. Nevezési határidő: szeptember 10.
- 15 órakor: kutyás triatlon (150 m úszás, 2 km futás, 2 km kerékpározás kutyával)
- 16.00: gumiabroncshúzó sprintverseny
- 16.30: virslievő verseny kutyáknak
- 18.00 - 21.00: musher party - vacsora tombolával, zenés, vidám programmal (versenyzők számára a vacsora ingyenes. Kísérőknek: 1000 Ft/fő)
Szept. 25., vasárnap
- 9 és 14 óra között kutyafogathajtó, bikejöring, dogscooter és canicross verseny II. futama. Táv: 2 km.
- 13.00 - 15.00: ügyességi játékok
- 15.00: eredményhirdetés
Belépés ingyenes. Kutyákat kérjük kullancs elleni védelemmel ellátni!
További információk: https://www.facebook.com/events/749453328490046/