Címlap Hírek 22. nemzetközi szánhúzókutyás hétvége - Dunaharaszti

22. nemzetközi szánhúzókutyás hétvége - Dunaharaszti

Az idei évben 2017. szeptember 22-24. között kerül megrendezésre a nemzetközi szánhúzókutyás találkozó a Dunaharaszti Univerzum-tó kempingben.
Friss információk a facebook eseményoldalon.

A főbb programokból:

- Pénteken 11 és 15 óra között állatorvosi és egyéb előadások
- Pénteken 10 órától CAC klubkiállítás, kutya show és tenyészszemle szibériai husky, alaszkai malamut , akita-inu, grönlandi kutya és samoyed fajtájú kutyáknak.
BÍRÁL: FRANCO MANNATO (F)
A kiállításra neveés: http://nevezes.dogshow.hu/

Egyidejúleg hobby kutya szépségversenyt is rendezünk!
További információ és nevezés: https://goo.gl/forms/TLerFAuxBgrVGFqc2

- Közös tábortűz, szalonna sütés (pénteken este)
- Kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros, scooter verseny (rajt szombaton és vasárnap 9 órakor)
-Kutyás triatlon (kutyás úszás, futás, kerékpározás a tó körül. Rajt szombaton 14 órakor)
-Virslievő verseny kutyáknak (szombaton 16 órakor)
- Vacsorás, zenés musher party szombaton este tombolával!
- Kutyás ügyességi játékok (vasárnap 11 órától)

Minden nap jótékonysági vásár a rászoruló szánhúzókutyák javára! Tárgyak felajánlását várjuk!

Szállás: A helyszínen lévő faházak beteltek.
Lehetőség van sátrazni, vagy lakókocsizni, de nincs telepített, hozni kell.

Inforrmáció:
e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Telefon: 06-30-645-2781

A rendezvényre a belépés ingyenes!
Kutyákat kérjük kullancs elleni védelemmel ellátni, illetve érvényes veszettség elleni oltással kell rendelkezniük.

Kutyafogathajtó verseny nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 5000 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 4500 Ft
Egyéb indulók számára: 5500 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén plusz kategóriánként 1000 Ft a nevezési díj.
14-18 év (junior futók) 2500 Ft.
10-13 év (serdülő futók) 1000 Ft
10 éves kor alatt (bölcsisek és gyerek futók) a nevezés ingyenes.
Nevezési díjat szeptember 10-ig beérkezően kérjük átutalni az ÉSZKSK bankszámlájára:
11703006-20035190
Helyszínen történő befizetés: + 2000 Ft.
Táv: 2 km.
Race marshall: Horváth János
Nevezési határidő: szeptember 10.! HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!

A KUTYAFOGATHAJTÓ VERSENYRE NEVEZÉS KIZÁRÓLAG ONLINE LEHETSÉGES AZ ALÁBBI OLDALON:
ONLINE NEVEZÉS

Figyelem! Mindkét nap van futam! Rajt szombaton és vasárnap is 9 órakor.

Kutyafogathajtó versenyen kategóriák: open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior., cc serdülő, cc gyerek Táv: 2 km.

FIGYELEM! Ha egy adott versenyző többször áll rajthoz ugyanabban a kategóriában, a legjobb eredménye kerül az eredményhirdetésnél figyelemre vételre!!!