Címlap Hírek Lezajlott a Winter Wonderland Kupa Pátyon

Lezajlott a Winter Wonderland Kupa Pátyon

2021. február 20-án rendeztük meg a Winter Wonderland kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros, dogscooter kupát Pátyon. A versenyen kizárólag leigazolt, versenyengedéllyel rendelkező sportolók állhattak rajthoz a hatályos jogszabályoknak megfelelően.

Köszönjük minden résztvevőnek a felelősségteljes viselkedést, amelyet maszkviselés terén tanúsított.

A  sáros terep és a jó kis emelkedő ellenére a versenyen szép eredmények születtek. Gratulálunk minden versenyzőnek!

Eredménylista

Köszönjük Páty Önkormányzatának, hogy ismét náluk rendezhettünk versenyt,
köszönjük mindenkinek a részvételt,
köszönjük tagjainknak a verseny megrendezéséhez nyújtott sok segítséget!

Reméljük, hogy meg tudjuk rendezni következő versenyeinket is, amelyekre március 27-28-án, illetve április 10-én fog sor kerülni.