Címlap Hírek 2. Before Húsvét Kupa kutyás futó (canicross), kerékpáros (bikejöring), dogscooter és kutyafogathajtó verseny

2022. március 27-én vasárnap kerül sor a 2. Before Húsvét Kupa kutyás futó (canicross), kerékpáros (bikejöring), dogscooter és kutyafogathajtó versenyre Törökbálinton a Fortuna Camping területén.
Minden versenyző emlékérmet és oklevelet kap, kategóriánként I - III. helyezett díjazásban részesül. Facebook esemény ITT
A helyszínen vannak közösségi helyiségek, illetve lesz mentő és állatorvos is.
A VERSENYEN BÁRMILYEN FAJTÁJÚ KUTYÁVAL LEHET INDULNI. Agresszív kutyák nem versenyezhetnek!
Kategóriák: B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával.
Kutyás futás női, Kutyás futás férfi, Kutyás futás junior., serdülő, gyerek, ovis
A táv maga nem túl hosszú, viszont izgalmas szintkülönbségekkel tarkított és 2 kört kell megtenni a pályán (rajt illetve célvonalon csak egyszer kell áthaladni).
Táv:
3 km (B, C, D, bike, scooter, felnőtt és junior futók)
CC serdülő: 1,5 km, cc gyerek 600 m, cc ovis 250 m
FIGYELEM! Ha egy adott versenyző többször áll rajthoz ugyanabban a kategóriában, a legjobb eredménye kerül az eredményhirdetésnél figyelembe vételre!!!
FIGYELEM, A STARTSZÁMOKAT A VERSENYZŐK AZ ADOTT VERSENYRE KAPJÁK HASZNÁLATBA, NEM HAZAVIHETŐ!
Kategóriát módosítani, nevezést lemondani, átírni, cserélni, kizárólag az utolsó nevezési határidőig lehet! A nevezés lezárását követően ezekre nincsen mód! Befizetett nevezést az utolsó nevezési határidő lezárultáig át lehet íratni másik versenyzőre.
Befizetést törölni nem áll módunkban, amennyiben valaki az utolsó nevezési határidő előtt jelzi, hogy nem tud részt venni a versenyen, számára egy általa választott következő versenyünkbe beszámítjuk a befizetett díjat.
A verseny pontos rajtlistája március 25-én lesz közzétéve a facebook eseményben.
I. nevezési időszak
2022.02.26-2022.03.10
B,C,D, BJ, SC, CC, CC V: 4000 Ft
II. nevezési időszak
2022.03.10-2022.03.17.
B,C,D, BJ, SC, CC, CC V: 5000 Ft
III. nevezési időszak
2022.03.17-2022.03.22.
B,C,D, BJ, SC, CC, CC V: 6000 Ft
Canicross baby 2-5 years: ingyenes
A nevezés során bankkártyás fizetés működik. Amennyiben a nevezést követően 48 órán belül nem kerül befizetésre a nevezési díj, a nevezés automatikusan törlődik!
Helyszíni nevezés nincs.
Nevezés: https://nevezes.sleddogsportclub.hu/
Az alábbi szabályokat kötelező betartani:
- kutyát elengedni tilos!
- verseny ideje alatt a pályán bemelegíteni tilos!
- a pályát bejárni reggel a verseny kezdetéig visszaérkezően lehet, kizárólag kutya nélkül!
- a canicross kivételével minden kategóriában kötelező a sisak,szemüveg és kesztyű viselete, és távtartó kell legyen a kerékpárokon, scootereken!
- canicross azaz kutyás futás esetében a kutyán kötelező a hám, a futón a futóöv vagy beülő, illetve a kettőjüket összekötő rugós kötél használata!
FIGYELEM, KUTYÁT NEM TUD A RENDEZŐSZERVEZET BIZTOSÍTANI, AKI NEVEZNI SZERETNE, AZ KÉRJÜK AKKOR NEVEZZEN, HA KUTYÁJA IS VAN HOZZÁ!
Rajtidőpontok betartását kérjük, mert a rajtidőponttól elindul az időmérés!!!!
A versenyen való részvétellel a versenyző hozzájárul a versenyen kép és videófelvételek készítéséhez és azok közzétételéhez.

2. Before Easter Cup
Place: Törökbálint, Camping Fortuna
Trail: 3 km with loop
1,5 km for youths
600 m for kids, 250 m for babys
Entry deadline:
1st: 10th marz
2nd: 17th marz
3rd: 22nd marz
Online entry: https://nevezes.sleddogsportclub.hu
Payment with bankcard.
If you pay via paypal, you should plus 500 HUF payment send, because of the paypal transaktion fee.
Categories: B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2
Scooter with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
Scooter open with 1 or 2 dogs
bikejöring with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
bikejöring open with 1 or 2 dogs
Canicross woman (senior / veteran) from 40 years
Canicross man (senior / veteran) from 40 years
Canicross junior, Canicross youth
Canicross kid, Canicross baby
ATTENTION! Please, don't forget to return the startnumber T-shirts after the race.
Mandatory rules: - it's forbidden to release the dog(s) from the leash! -
Expect canicross, the mandatory equipment for every category is the following: helmet, glasses, gloves and bike antenna on carts, on bikes and scooters also!
Please, stick to the starting times!