Címlap Hírek Gyömrői Forest Run 2022. november 5-6-án

Gyömrői Forest Run 2022. november 5-6-án

2022. november 5-6-án kerül megrendezésre a Gyömrői Forest Run kutyás futó, bikejöring, dogscooter, kutyafogathajtó versenyünk.
Rajtok 10 órától. Táv: 5 km

Serdülők: 2 km
Bébi: 200 m, gyerek: 500 m
A versenyen bármilyen, nem agresszív kutyával rajthoz lehet állni, amely a 12 hónapos kort betöltötte.
Mindkét napon van lehetőség 1 napos happy futamban indulni kutyás futóknak.
I. nevezési határidő: október 20.
II. nevezési határidő: október 31.
A nevezés akkor érvényes, amennyiben, nevezési határidőn belül beérkezik a nevezési díj az ÉSZKSK-hoz.
Nevezés: https://nevezes.sleddogsportclub.hu
bankkártyás fizetési lehetőség van a rendszerben. Kérjük, hogy elsősorban a bankkártyás fizetést használjátok!
ÉSZKSK bankszámla száma: 11703006-20035190
Amennyiben paypalon fizet valaki, kérjük, hogy plusz 500 Ft-tal többet fizessen, mert a paypal tranzakciós díjat von le tőlünk!

Facebook esemény: ITT

Kategóriák:
fogatok open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2,
scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával,
scooter open 1 vagy 2 kutyával,
Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával,
Kutyás futás azaz Canicross női, Canicross férfi, Canicross női veterán (40 éves kortól), Canicross férfi veterán (40 éves kortól), Canicross junior, cc serdülő, cc gyerek, cc baba
Happy futó - 1 napos
A verseny egyúttal a Magyar Kutyasport Szövetség országos bajnoksága, az MKSSZ tagszervezeteinek tagjai számára. Külön nevezést nem kell leadni.
Országos bajnok címek kiadása az alábbiak szerint:
Az országos bajnoksághoz vasárnap délután egy külön díjkiosztó lesz a Forest Run kupától.
A Magyar Kutyasport Szövetség ORSZÁGOS BAJNOK CÍME
AZ ALÁBBIAK SZERINT KERÜL KIADÁSRA a Forest Run eredményhirdetése után:
a.) kutyafajtától függetlenül 4, 6, 8, kutyás fogat,
b.) BM (1 kutyás férfi kerékpáros), BW (1 kutyás női kerékpáros), amennyiben nincs minimum 3 induló nemenként, az országos bajnok cím összevonva kerül kiadásra
c.) B2M (2 kutyás férfi kerékpáros), B2W (2 kutyás női kerékpáros), amennyiben nincs minimum 3 induló nemenként, az országos bajnok cím összevonva kerül kiadásra
d.) 1R (1 kutyás scooter), 2R (2 kutyás scooter) amennyiben a scooter kategóriákban külön megvan 3 férfi és 3 női indul-ó, nemenként kerül kiadásra a cím.
(A 2 kutyás edzőkocsis kategória OB szempontból a 2 kutyás scooterhez számít.)
e.) Canicross férfi, canicross női, canicross junior, canicross veterán.
Amennyiben a canicross kategóriákban külön megvan 3 férfi és 3 női induló, nemenként kerül kiadásra a cím.
f.) Amennyiben a 14-17 év közötti korosztályban egy kategóriában van 3 magyar induló, akkor junior cím is kiadható a bikejöring, scooter és a 4 kutyás fogat kategóriákban.
f.) Országos bajnok címet csak olyan versenyző kaphat, aki tag a Magyar Kutyasport Szövetség valamelyik tagszervezetében!!!
g.) Országos bajnok cím csak akkor adható ki, ha minimum 3 MKSSZ tagszervezeti tag induló van az országos bajnokság szerinti kategóriában!

HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!
FIGYELEM, A STARTSZÁM TRIKÓKAT KÉRJÜK A VERSENY VÉGÉN LEADNI.
Az alábbi szabályokat kötelező betartani:
- kutyát elengedni tilos!
- a canicross kivételével minden kategóriában kötelező a sisak,szemüveg és kesztyű viselete, és távtartó kell legyen a kerékpárokon, scootereken!
- kutyák egymásra uszítása, a verseny közben uszító kifejezések használata szigorúan tilos!
Rajtidőpontok betartását kérjük, mert a rajtidőponttól elindul az időmérés!!!!

GYÖMRŐI FOREST RUN 2022.
5.th-6th november, 2022.
Trail: 5 km
2 km for youths
500 m for kids, 250 m for babys
Entry deadline:
1st: 20th october
2nd: 31st october
Our bankaccount:
ESZKSK
IBAN: HU26117030062003519000000000
SWIFT: OTPVHUHB
If you pay via paypal, you should plus 500 HUF payment send, because of the paypal transaktion fee.
Categories: A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2
Scooter with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
Scooter open with 1 or 2 dogs
bikejöring with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
bikejöring open with 1 or 2 dogs
Canicross woman (senior / veteran) from 40 years
Canicross man (senior / veteran) from 40 years
Canicross junior, Canicross youth
Canicross kid, Canicross baby
ATTENTION! Please, don't forget to return the startnumber T-shirts after the race.
Mandatory rules: - it's forbidden to release the dog(s) from the leash! -
Expect canicross, the mandatory equipment for every category is the following: helmet, glasses, gloves and bike antenna on carts, on bikes and scooters also!
Please, stick to the starting times!

Facebook event: HERE